| Ramo137 a întrebat:

Maine o sa am o sedinta foto in Bucuresti, insa nu prea am idee unde se va desfasura. Stie cineva un loc frumos? Un parc? Herastrau si Cismigiu sunt departe rau de mine. insa daca nu gasesc nimic am sa merg acolo.
Stau in Colentina.
Dau funda. multumesc!

Sfaturi? Nu am mai facut o sedinta foto, va astept sfaturile si ideile. happy

3 răspunsuri:
| Ramo137 explică:

Si cum sa stau? sa nu para penibile. sau naspa laughing daca nu ma vad eu nu imi dau seama cum arata laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te duci la o sedinta foto inseamna ca ai si un fotograf care stie ce face si care e capabil sa aleaga un peisaj

| Ramo137 explică (pentru suntserios):

Nu prea capabil din cate am vazut...