| JoinTu a întrebat:

Maine se fac ore? Funda!
Am auzit ca sunt rusaliile sau floriile si cica nu se mai fac ore. infine eu stau in calafat.

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Au trecut ma floriile! Lollaughing
Nu, nu se fac ore.E luni dupa rusali.
Stii, atunci cand "ne dam de veri/verisoare/surate" happy

4 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Mâine nu se face şcoală şi nici nu se lucrează. E zi liberă, sunt rusaliile.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Sunt Rusaliile si maine este liber.

| ayosmdk a răspuns:

Nu mai are rost sa o fac dar imi da un amarat de punct deci da
maine nu se fac ore

| ibf003 a răspuns:

Pentru cultura ta generala Floriile sunt inainte de Paste, parintii tai ce pazesc? Stati toata ziua la pc si va pierdeti timpul cu jocuri si pe mai stiu eu ce site-uri, dar habar nu aveti pe ce lume traiti.
Maine nu se face scoala, este zi libera de la Minister.Nici asta nu v-au spus la scoala?