| psycho_5607 a întrebat:

Maine seara am o petrecere importanta si trebuie sa arat foarte bine. Dar mi-au aparut cateva cosuri pe frunte si pe barba. Cum fac sa scap de ele repede? Help meeee!

Răspuns Câştigător
| Anca-Ploiesti a răspuns:

Cumpara o crema de galbenele cu propolis de la farm.de plante, este foarte buna, vindeca cosurile si previne aparitia altora.Pentru un rezultat si mai bun, seara inainte de culcare te speli bine pe fata si iti ungi cu crema cosurile. Dimineata o sa vezi ca s-au cicatrizat, iar cele care erau rosii au disparut lasand un ten curat.
P. S. Distractie placuta la petrecere

5 răspunsuri:
| Veve :X a răspuns:

Poti folosi un corector pentru cosuri happy daca nu ai tu sigur are vreo prietena de`a ta si ti`l poate imprumuta happy

Bafta :*

| f a răspuns:

A le stoarce nu e niciodata o metoda eficienta.Nu stiu. spala-te bine pe fata de fiecare data cand simti ca ai tenul gras.Am luat si eu creme de la elmiplant dar nu m-au ajutat prea mult. Daca nu iti trec ai putea sa te dai cu putin fond de ten, dar nu prea mult ca ti-ar aparea mai multe cosuri si pncte negre dupa.

| piroo a răspuns:

Nu stiu metode
dar ai putea sa te dai cu fond de ten

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-ti iei o crema. eu ma dau cu o crema de cosuri de la elmiplant, e foarte buna, incearca.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...foloseste clear pentru un ten perfect sau flocinolom. ceva de genu.sau! fa-ti o masca pentru ten.pup.incearca sa imprumuti si de la prietene/prietena cea mai buna.