| anonim_4396 a întrebat:

Maine seara o sa merg la o prietena acasa, la o Pj's party cu inca cateva colege. Problema e ca nu vreau sa ne plictisim, asa ca dati-mi si mie idei, ce am putea face.

Evident Funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Puteti sa va uitati la filmulete haioase pe youtube sa discutati despre anumite chestii poate daca sunteti genul de fete care barfesc... poze sa va machiati sa vb despre baieti si TV desigur si alte chestii pe net
Distractie placuta

1 răspuns:
| NoLoveU a răspuns:

Pai ati putea sa luati cateva jocuri cu voi de exemplu carti, genul monopoli jocuri din astea. Puteti sa ascultati muzica, sa vorbiti ce se mai intampla despre fiecare, si inca nu stiu cate lucruri. Daca e in pijamale puteti sa va bateti cu perine, inca nu stiu cate lucruri si la sfarsit sa spuneti povesti de groaza. Sper ca te vei distra.