| BloodPrison a întrebat:

Maine vine sfarsitul lumii. sa stiti si voi http://www.tpu.ro/......eti-de-ce/ OMG! oamenii nu mai stiu ce sa faca si programeaza pana si sfarsitul lumii in loc sa-si vada de viata

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Nu vine niciun sfârşit. Mâine, de fapt azi la ora 12 p.m. va fi sfârşitul... zilei de azi şi atâta tot. Da aşa oamenii câteodată fac unele lucruri pe care n-ai să le înţelegi nici la 200 de ani.Tu vezi-ţi de treaba ta şi uită că a zis cineva ceva de genul asta.Pa! Succes!

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Şi vezi că a fost cum am zis eu? laughing

| BloodPrison explică:

@rosy dap

| antolicious06 a răspuns:

Zau asa nu ati vazut la televizor? spuneau jurnalistii ca tipul care a spus chestia asta a facut o gramada de bani, concluzie: va las pe voi sa ganditi de ce a spus chestia asta

| horiaujoc_9272 a răspuns:

Terog sa nu fie real I don't want to see mamamia doamne miluestema si am dabea 9 ani! crying doamne da sa nu se intample asa ceva! crying sunt sperait si agitat!