| AnimeCamy a întrebat:

Majoritatea site-urilor pe care am intrat n-am putat gasi acest anime pe nume Sailor Moon.Îmi puteți spune unde pot găsi toate episoadele?

Răspuns Câştigător
| Divy a răspuns:

Caută pe google, eu te-aș ajuta dar e prea nociv pentru ochii tăi cum mi-a fost și mie Dragon Ball Z laughing
Aceste anime-uri sunt vechi din 1992 au început.
Cuprinde Sailor Moon (46 episoade) Salilor Moon R (43 episoade) Sailor Moon S (38 episoade) Sailor Moon SuperS (39 episoade) și Sailor Moon Super Stars (34 episoade).
Deci animele are 200 episoade dacă sursa de pe care am luat informația e corectă.
Deasemenea ai 3 filme Sailor Moon R the movie, Sailor Moon S the movie, Sailor Moon SuperS the movie și manga care are 18 volume.
Multă baftă cu căutări googlewinking