| xDidi a întrebat:

Mama de curand a inceput sa ma jigneasca si sa ma bata. Imi spune "nenorocito"," jigodie imputita" si "ardite-ar catranu". De asemenea urla rau la mine si mereu ma face sa plang. Credeti ca e normal comportamentul ei ?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Categoric nu este normal dar mai sunt parinti cu un asemenea comportament, la nervi zici orice fara sa gandesti

1 răspuns:
| Katoky a răspuns:

Eu zic ca e faptul ca are niste probleme financire sau e suuparata dintru-n
motiv.incearca sa vorbesti cu ea calm si so intrebidaca e suparata sau are vreo problema... sper ca te-am ajutat