| McCrush a întrebat:

Mama mea este plecata in Italia.Eu am 14 ani si vreau sa o vizitez.
Pot sa merg la ea cu buletinul (adica fara pasaport) cu avionul?

Răspuns Câştigător
| myiau a răspuns:

Da poti cat timp ai procura de la mama si tatal tau, care trebuie sa.si scoata cazierul si sa fi insotita de cineva( chiar daca e tatal, tot iti trebuie procuta si cazierul mamei) eu sunt minora si calatoresc des. succes

2 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Poti sa mergi cu buletinul dar ai nevoie de un insotitor(un adult) pentru ca inca esti minor.

| babyloving a răspuns:

Nu poti sa mergi in Italia cu avionul fara pasaport. Poate doar cu autobuzul