| Alien a întrebat:

Mancati shaorma si ascultati manele pe ascuns?

Răspuns Câştigător
| Gosh. a răspuns:

Face parte din cealalta identitate a mea smug

10 răspunsuri:
| Диана a răspuns:

laughing Vrei sa vezi daca mai sunt si altii ca tine? laughing Ei bine, eu nu mananc nici shaorma, nici nu ascult manele. happy

| BlackVeil a răspuns:

Nu inteleg ce legatura are shaorma cu maneaua...
Sunt mare mancatoare de sharoma, nu mi-e rusine sa recunosc, dar nu ascult manele. laughing
Serios ma enerveaza persoanele care nu se "injosesc" mancad asa ceva, ca doar au crescut cu crevetii sub perna! Sunteti mai rau ca pitipoancele alea parvenite, din fundul Moldovei! laughing

| Aiicha a răspuns:

Imi pare rau ca te dejamagesc, dar raspunsul meu e nu.

| Roxy a răspuns:

Saorma mananc doar daca e bunalaughing
Si manele nu ascult doar la chefuri si cand sunt foarte beatabig grin
Nu am treaba cu manelisti si nici cu shaormisti sa le zic asalaughing
Mama ce pofta mi s-a facut de o saorma (facuta de mine binentelesbig grin)
:*

| zalisa a răspuns:

Și iarași te simți cu musca pe caciula...laughing

| Aiwendil a răspuns:

Nu.Nu ma omor dupa shaorma. O mancare ca oricare alta. Iar despre manele... Le urasc.Aia nu e muzica si sa nu mai zic ce tranzmit manelele:bani, sex, femei si dusmani.Iti polueaza creierul.
Bye!

| lleylla a răspuns:

Sunt de putin timp pe TPU, dar am"reusit" sa remarc intrebarile tale.Se pare ca unii chiar nu au ce face.

| naruto_3074 a răspuns:

Nu imi plac manelele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mananc shaorma, dar o sa incerc din curiozitate blushing, da la petrecerile date de unchiu.

| dora0304 a răspuns:

E sondaj de opinie? amandoua in abundenta dauneaza grav sanatatii.happy