| lili_1880 a întrebat:

Mare dilemathinking Pana la urma cand se incepe anul universitar, pe 5 sau pe 1? Eu sunt primul an la drept si. pe site scrie ca pe 1 octombrie. dar un prieten (anul 4 la drept) mi a spus ca a intrebat la secretariat si ca se incepe pe 5... Eu cand ma duc la facultate? thinking

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca esti boboc, du-te pe 1 la festivitatea de de deschidere. Cursurile propriu-zise incep pe 5.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Festivitatea de deschidere a anului universitar este pe 1 octombrie, cursurile incep pe 5 octombrie. Cei din anul 1 e bine sa participe la festivitate.

| Leea1234 a răspuns:

La univesitatea NICOLAE TITULESCU
anul universitar incepe pe 5 oct.....la 9:30

| Wisdom a răspuns:

Si eu ma intrebam acelasi lucru, mersiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Festivitatea de deschidere a anului universitar are loc pe 1 octombrie, iar cursurile încep cu data de 5 octombrie.
Mult succes la examene.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala postliceala feg iasi cand incep cursurile?