| Ana-Maria94 a întrebat:

Marti am duc la coafor si nu stiu cum sa ma tund, am parul lung.Imi dati si mie va rog niste site-uri cu tunsori? mersi

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| anad a răspuns:

La acest link gasesti toate tipurile de tunsori http://www.fete24.info/tunsori-2010/

| bianca a răspuns:

Nu te tunde!
odata ce ai parul lung il poti aranja cum vrei tu.
am avut si eu parul lung m-am tuns si acum numai stiu ce sa ii fac sa creasca.de 1 an si ceva ma tot chinui cu tratamente pentru crestere.tranjesc dupa bucle sau altcevasad
daca vrei si vrei sa te tunzi(desi faci o mare greseala)mergi la coafor spune-i ca esti indecisa si iti vor arata acolo o multime de modele!
te pup si sper sa faci cea mai corecta alegere:*

| Paris a răspuns:

Tunde-ti varfurile, eventualfileaza-l putin, da-i oforma ca sa se aranjeze frumos, insa nu il scurta prea tare.Parullung este minunat, observi si tu ca toate fetele isi pun extensii, nu face schimbari drastice pentru ca vei regreta. te puphappy

| Daniella13 a răspuns:

Eu sunt tunsa bob. Am avut un model si poate iti va placea si tie. Daca ai parul lung il poti tunde in trepte: adica, partea de deasupra poti tunde intr-o treapta cam pana la nivelul gurii, iar dedesubt sa ramana lung, va arata foarte ok mai ales daca ai parul cat de cat drept si atunci cand il vei prinde, cei din jurul tau vor crede ca ai parul scurt.

| valThina a răspuns:

Poti sa o/il intrebi si p ea/el la coafor sau poti sa t uiti mai intai pe revistele pe care le are p acolo si sa ii spui cam cum ai vrea tu

| malina_9455 a răspuns:

Nu am de unde sa iti dau siteuri ot ca nu gasesc cu ce vreau eu sa iti spun sa te tunzi ii ceru asa coafezei: tuns in scari, filat si la spate in V. o sa iti placa foarte mult.imi lasi ID tau pe privat si iti trimit o poza ca eu asa sunt tunsawinking