| Imonettex a întrebat:

Masea de minte? Am 14 ani si jumatate si de 3 zile ma lupt cu eruptia unei masele pe partea stanga,jos. E destul de dureros si abia pot sa mananc (chiar mi-e foame, dar daca mananc ma ustura si ma doare rau). Intrebarea e: s-ar putea sa fie maseaua de minte? de la varsta asta? Trebuie sa merg la dentist? (adica mi-e frica,nu am avut niciodata probleme cu dintii si nu am fost niciodata-stiu, e ciudat). Multumesc frumos.

1 răspuns:
| soloangel01 a răspuns:

Man,sa stii ca imi pare rau de tine.chestia e ca oricate leacuri ai incerca ea tot te doare.si cel mai bine pentru tine:du-te la un doctor.o sa te doara cand ti-o scoate dar dupa aia nu o sa te mai doara. daca ti se pare ''importanta'' in gura poti sa iti scoti nervu sa nu te mai doara. vorbeste cu un doctor stomatolog.