| DXPisicutaTaNeagraXD a întrebat:

MBuna TPU, In ultimul timp m-am cam ingrasat, vreau sa tin cura... dar nu prea drastica, as vrea sa slabesc 5 kg in 2 luni, Multumesc, Dau

Răspuns Câştigător
| ioscry a răspuns:

Bea in fiecare dimineata cafea cu lamaie sau incearca callaruma! la mine au mers aman2! eu in fiecare dim cand ma trezesc pe stomacul gol beau cafea cu lamaie (cat de acre poti tu sa o bei) eu storc o lamaie intreaga la o cana abijnuita de cafea bine inteles nu tare cafeaua si chiar functioneaza! in 2 saptamani am dat jos 3 kg fara sa ma imfometez am evitat prajelile si painea atat!

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îți creezi un program rațional.
Eviți prăjelile, mâncărurile grase, bei multă limonadă (ajută și la hidratare), faci mult sport, pui accent pe fructe și legume, nu mai mănânci după orele 18-19:00, și cam asta este tot.
Multă voință și vei reuși!
Baftă!