| d33aindragostita a întrebat:

Mda...Revin! Am facut schimb de nr de telefon, si acum parintii lui nu il mai lasa pe mess, si nu are nici cartela incarcata deci... Cum am putea comunica? Mi-e cam rusine sa il sun!

Răspuns Câştigător
| CrazyFrog a răspuns:

Daca il placi cu adevarat atunci suna, faci asta pentru amandoi, simai ales pentru tine big grin

1 răspuns:
| Alina_8783 a răspuns:

Mda... nu cred ca ar trebui sa-ti rusine de el daca va cunoasteti atat de bine inat v-ati facut schimb de nr tel eu zic sa-l suni pentru ca,,,,,,,,, cred ca aveti multe chestii de discutat