| IrinelRaducan a întrebat:

Buna TPU.Ajutati-ma.Am un Telefon LG KP500 si nu-mi merge net-ul pe el.Cartela e incarcata, am facut tot ce zice aia de la Cosmote, dar degeaba.Am incercat la alte telefoane si merge[cu aceeasi cartela SIM]
Ce sa fac? dau funda! :]

1 răspuns:
| PirvuDaniel1996 a răspuns:

Deci trebuie sa ai faci setarile manual am avut si eu problema asta si pana nu le-am facut manual de pe net nu a mers... uite aici un link iate dupa el;) http://cosmoteromania.custhelp.com/......l-webnwalk