| LooLoo a întrebat:

Mda... Voi ce faceti in seara asta de revelion? Eu stau acasa pentru ca nici macar nu o sa fie foc de artificii in oras pentru ca nu are primaria bani straight face
Deci... o sa stau acasa si o sa ma plictisesc. voi ce faceti? si apropo ziceti-mi si mie ce sa fac sa nu ma plictisescstraight face

6 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Dar unde locuiesti? Eu nu sunt in tara, asa ca o sa ma uit la focul de artificii, o sa ascult muzica, o sa mananc si o sa stau pe laptop.

| Patry48485 a răspuns:

Si eu ca tine
Doar ca la mine o sa fie artificii.
Lasa ca ii mai fain in familie
decat sa vezi oamenii cum se imbataoh go on

| biαηcα a răspuns:

La fel

| AnonymousisLegion a răspuns:

La noi se fac artificii, si merg.

Nu stiu ce sa faci..., uita-te la televizor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stau la tara si tot am artificii iti scriu cu ochii inchisi de somn la 4 15 dimineata dupa revelion, am jucat san andreas ford racing 2 cs 18 am baut 4 pahare fanta struguri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de unde esti?