| anonim_4396 a întrebat:

Media 9,86 pe un semestru este buna pentru un elev de clasa a sasea?

11 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

E foarte bună.

| positivity a răspuns:

E bunicică, dar nu perfectă.
Te puteai strădui să-ţi iasă măcar 9, 94!

| DDCC a răspuns:

Da, este foarte bună, excelentă(aproape de perfecțiune), înseamnă că ești un elev model! Dacă ai astfel de medii înseamnă că poți mult mai mult, nu te lăsa, fii de 10 pe linie! So, succes în continuare!winking

| Rumi a răspuns (pentru DDCC):

Mersi mult, anul trecut am avut zece pe linie. Anul asta au aparut lucruri noi si a fost putin mai greu, si stiu ca pot mai mult de atat.

| LolaLollita a răspuns:

Daca toate notele au fost meritate, e o medie foarte bunahappy

| pisicutzamik a răspuns:

Da este foarte buna, tine-o tot asa! bravo!

| Dudyy a răspuns:

E ok. Eu pe a 8 aveam 9, 82 :d

| aly1368 a răspuns:

La varsta ta e buna

| Andreicik a răspuns:

Oho. pai e eminent. parintii ar trebui sa fie foarte mandrii!

| Iulya04 a răspuns:

Da este destul de buna! Acum depinde si de nivelul clasei.

| gipi a răspuns:

In nici intr-un caz nu e bunalaughing)