| Wildie a întrebat:

De cateva zile am o scurgere vaginala maronie, cateodata si spre negru. Prima data era maro-rosiatica, si credeam ca imi vine CM pentru prima data, dar e normal sa fie maro sau e altceva? Mai si miroase ingrozitor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Ti-as fi zis ca e de la anticonceptionale dar din moment ce nici nu ti-a venit ciclul, ma indoiesc ca iei asa ceva. Nu trebuie sa te sperii, e posibil sa fie din cauza menstruatiei.
Si Agutzzza. asta e un site unde trebuie sa ajuti nu sa comentezi aiurea. Fata are o problema si trebuie lamurita. Daca nu ti-a convenit intrebarea chiar nu inteleg de ce ti-ai mai obosit mana sa dai un raspuns happy

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate fi sange mai vechi, care a stagnat mai mult in vagin. Dar nu ar trebui sa miroasa prea urat. Ar trebui sa miroasa a sange, atata timp cat te speli suficient de des (adica la maxim 6 ore).

| Agutzzza a răspuns:

Esti scarboasa fata, nu ne intereseaza pe noi de CM tau, :-&

| Agutzzza a răspuns:

Vai draga., ai face orice sa obtii funda, oricum chiar e scarboasa scccccccccccaaaarboooasaaaaaaaaa

| xgeanina a răspuns:

Este menstruatie, este normal sa-ti vina maro prima data dupaceea devine rosie.