| RosalinaB a întrebat:

Mereu imi musc buzele, incerc sa nu le musc dar nu mi se primeste cum sa ma dezvat? big grinbig grin

2 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Foloseste un ruj inchis la culoare si gandeste-te ca daca iti musti buza iti vei intinde tot rujul si nu va arata deloc estetic.

| danielahopes a răspuns:

P[ai datile cu crema pe fiecare zi si atunci te vei dezvata deoarece cand iti pui cremna pe buze si o atingi cu limba sau dinti se ia crema pe limba sau dinti si are un gust oribil atunci vei tine mine ca ai crema pe buze si sa nu ti le mai musti deoarece are gust urat.happy