| Abecedare a întrebat:

Cum iti dai seama daca o fata te place? Imi zambeste cam mult si cateodata observ ca se uita la mine cand nu sunt atent.Cand imi intorc privirea catre ea isi intoace capul repede, repede rolling on the floorsi imi cere parerea des.

4 răspunsuri:
| DiiiAnAaaa a răspuns:

Da te place.happy

| SweetChildOAxls a răspuns:

Incearca sa afli. Si nu ma refer la discutii lungi sau ceva de genul. Cere-i si tu parerea, si vei vedea cum reactioneaza in preajma ta. Asa poti vedea daca chiar te place sau nu. Dar din cate spui, da. Te place.

| Abecedare explică (pentru SweetChildOAxls):

Ma...Am intrebat-o si nu a vrut sa spuna nimic.S-a imbujorat, dar la insistentele unei colege a spus ca da.Prietena ei mi-a zis ca ea pomenea de mine cand nu eram de fata (de bine ) laughing

| SweetChildOAxls a răspuns (pentru Abecedare):

Tu vrei sa spui ca chiar te asteptai ca ea sa spuna "Da, te plac!"? Mai asteapta tu mult si bine pentru asta laughing nu o sa iti arate niciodata ca te place... sau cel putin nu o sa o spuna in mod direct. daca s-a imbujorat asa cum spui tu, ceva ceva acolo tot simte pentru tine. vorbeste cu ea, si iti va demonstra si ea la randul ei (probabil prin subtilitati whistling) ca te place, dar DOAR dupa ce e 100% sigura ca si tu o placi si ca nu va fi refuzatawinking