| anonim_4396 a întrebat:

O sa vina ziua mea pe 10 august, am sa implinesc 12 ani si nu stiu cum sa o pregatesc. Daca sa o fac acasa sau in oras si dati-mi sugestii. Fundita la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Eu mi-am facut-o acasa si a iesit foarte bine.AM avut 4 fete invitate, cu care am dansat, am cantat la mine in camera.Am mai iesit si afara, am mancat, ne-am batut cu fiscabig hug
Te sfatuiesc sa faci la fel.In oras nu te poti distra cum o faci acasa.happy

4 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Mai ai pana atunci laughingoricum eu iti zic sa o faci acasa.aceleasi motive ca ♀ ►♥lory1995 love struck

| Flinn a răspuns:

Pai acasa nu te sfatuiesc sa o faci deoarece o sa se murdareasca totul si nu se merita
Fa-ti-o la o pizzerie intr-un parc si spune-le invitatiilor sa isi ia la ei si rolele.Asa este cel mai tare big grin

| nikoletabals a răspuns:

Wow. mai sunt 3 luni pana atunci. nu cred ca are rost sa te gandesti de acum la asta

| alexutza7 a răspuns:

Pai eu iti propun sa ti-o faci in oras dupa amiaza iesiti prin parc apoi mergeti la o pizzerie si spre seara va puneti un film sau mergeti la cinematograf...(eu am dat si o petrecere in pijamale... fetele au dormit la mine )fetele au spus ca a fost cea mai tare petrecere stii u cu niste reviste cu baieti., puteti sa va faceti poze, sa mancati popcorn sper sa merit o fundita :X:X:XX: