| aleeee a întrebat:

Merg intr-o excursie de 3 zile peste 2 saptamani, la o cabana si piscina. Ce jocuri ne-am putea juca acolo, sau ce farse am putea face, mai ales noaptea?

2 răspunsuri:
| YOLO3e333 a răspuns:

Noaptea : Pai Provocare sau provocare - Daca aveti laptop puneti un film de groaza - Cantati la chitara - Mergeti pe munte si cantati la chitara - Puneti lipici pe clanta si cheama-l pe X sa vina putin - Dupa ce va imbatati(si sigur o veti face) luati un marker si desenatil pe ala - Daca esti impreuna cu cineva din clasa iesi din cabana si mergeti undeva unde e intuneric - Luati o sampanie si sarabatoriti - Baietii sa mearga la fete in dormitoare in miezul noptii etc. Sunt o multime trebuie doar sa te gandesti.

| Lya a răspuns:

Oo.sunt atatea
va puteti juca killer, o sheptika ceva.
noaptea
crema de papuci pe fata
sau pasta de dinti

ar mai fi:
bataie cu pernele
petrecere
piedici la piscina
laughing
trasul slipilor jos
bagatu cu capu-n apa( mai ales la aia mai speriati)laughing
tot felul`
Distractie placuta