| Boyka a întrebat:

Merg la sala de forta de vreo 2 luni si iau si gigant pro mass tot de 2 luni, cand am inceput sa fac sala am avut 57 kg acum am 58 kg, eu ma asteptam sa cresc vreo 2, 3 kg, sau poate nusi face efectu gigant pro mass sau nul iau eu bine, cand e cel mai bine sa iei, dimineata seara sau dupa antrenament, si cam ce sa mananc ca sa cresc in greutate si de cate ori sa mananc, am 178 cm si 16 ani 58 kg?

Răspuns Câştigător
| ZoZoHeart a răspuns:

Daca mergi la sala de forta nu te ingrasi laughing

eu nu zic ca ar fi cazul san te ingrasi big grin adica, esti bine asa.

oricum, daca tu vrei, mananca regulat, de 3 ori pe zi, ca de obicei, dar incearca sa mananci mancaruri mai bogate in grasime sau mananca multe dulciuri pe post de gustari intre mesewinking
te ingrasi garantat tongue

2 răspunsuri:
| DjDOCALyN a răspuns:

Poi.nu iti face bine ca am luat si eu mai multe proteine ca in loc sa ma ingras mai rau slabeam prima luna am luat si eu 1 kg in masura dar apoi am inceput sa slabesc! asa ca incearca altceva!

| CristianM a răspuns:

@kitty ma amuzi rolling on the floor cum sa il indemni sa manance dulcuri? Aduci o sa puna grasime nici de cum ceva sanatos.Degeaba iei proteine daca nu ai planul alimentar pus la punct, arunci banii la wc (la propriu)