| LuckyboyRO a întrebat:

Mergeti imbracati in uniforma la >liceu?

Răspuns Câştigător
| Sua a răspuns:

Eu de exemplu nu am chiar o uniforma da trebuie sa respect niste reguli cum ar fi, blugi negri si tricou alb sau albastru. tu?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Din pacate, nu avem uniforma si vin toti in culorile curcubeului

| DenysaLove a răspuns:

Nulaughing.
In generala ne-a zis sa facem comanda pentru ca ne va trebui pentru cine v-a intra la anul in acest liceu dar nimeni din clasa nu a cumparat ca ne gandeam sa nu intram tot in aceeasi scoalabig grin.
Da acum ca am intrat nu stiu daca voi cumpara uniforma ca e mult prea uratastraight face

| aиdяaaa●• a răspuns:

N-as vrea, dar presupun ca o sa ne obligestraight faceNu e cine stie ce uniforma mea(doar o cravata, dar oricum e groaznicastraight face). O s-o port la inceput ca sa nu comenteze profiichatterboxDar cred ca tricoul/camasa alba o sa fie obligatoriu sa portchatterbox

| chupachups1234 a răspuns:

Pai daca se cere... Bn eu nu sunt la liceu, dae n-are importanta. Noua ne cere camasi albastre si blugi, dar noi venim cu tricouri; albe, albastre... Acceptabilehee hee

| LuckyboyRO explică:

Nu stiutiu ca vreua sa ma duc in blugi si o haina alba ceva ma scuzati daca am postat intrebarea de 2 ori

| andrei995 a răspuns:

Nu nu imi place cu ceva anume imi place sa ma imbrac dupa stilul meu cu ce vreau eu