| aDEeLAa a întrebat:

In prima zi va imbracati in uniforma sau?

14 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna!
Eu port uniforma doar primele 2-3 saptamani, si o sa ma imbrac si prima zi intr-o camasa alba, blugi albastrii si opincute.
Succes maine!

| Adredemesconf a răspuns:

Nope, imi iau o cămașă mai lungă cu mâneci scurte, niște blugi sau pantaloni mulați și un hanorac ceva thinking

| Holocaust a răspuns:

In uniforma. rolling eyes

| aDEeLAa explică (pentru Holocaust):

Asa am mers si eu...dar am fost singura straight face

| Holocaust a răspuns (pentru aDEeLAa):

laughing La mine e obligatorie uniforma, si mnah, toti au purtat-o.

| zurick a răspuns:

De obicei in prima zi e cam singurul moment cand port camasa...
-niste pantaloni negri mulati
-o camasa draguta nu stiu cum sa-ti explic modelul
-o vesta
-niste cizmulite de toamna

| Vans a răspuns:

Uniforma cea de toate zilele:tricou cu Motorhead.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sa ma imbrac cat mai elegant asa ca o sa imi iau niste pantaloni negri, probabil si bretele, o camasa de roz sa innebunesc fetelelaughing, un papion albastru, cred, si cred ca imi iau si sacou ca o sa fie frig de dimineata.

| fadnox a răspuns:

N-am uniforma

| HDeNiSaR a răspuns:

Nooo!
să o învăţ pe dirigintă cu nărav!
no no no!

| Copiliţă a răspuns:

- E prima zi, de unde atat uniforma? laughing
- Iau o fusta un maieu alb si o jacheta :3. Macar albul se presupun ca face parte din culorile cu care avem voie si albastrul laughing.

| cosmin655 a răspuns:

Buna,in prima zi poti sa te duci cu ce vrei.Eu zic sa te imbraci cum te simti tu mai bine, fara uniforma.

| EllaCikka a răspuns:

Pff care uniforma? big grin E prima zi! PARTY!
inca in prima zi ma distrez apoi... incepe chinul big grin! Bafta la scoala :* :*