| Elena1234456 a întrebat:

Mergeti maine la scoala? In Galati se face scoala?

Răspuns Câştigător
| ing. a răspuns:

Nu, pentru ca in Prahocva nu se face.
Uite de pe un site :
'Cursurile la clasele I-VIII şi la grădiniţe vor fi astfel suspendate pe tot parcursul zilei de luni în Capitală şi în judeţele Buzău, Călăraşi, Dâmboviţa, Dolj, Galaţi, Giurgiu, Ialomiţa, Olt, Prahova şi Teleorman.'
Dupa cum scrie aici, nici in Galati nu se face, asta doar daca esti intre clasele I-VIII!
Oricum, nu ar strica sa mai intrebi si vreun coleg/a!:*

6 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Bună, Sol. În Galaţi nu, dar în Brăila da. Chiar m`am mirat când am auzit în după amiaza asta la radio că nu e şi Brăila în acea listă, doar sunt judeţe foarte apropiate. O seară bună, te pup! happy

| yellowalien a răspuns:

Mama ma-si laughing noi ne ducem!

| Victoria a răspuns:

Merg. La noi in Vaslui se face.

| thegreatgatsby a răspuns:

"Capitală şi în judeţele Buzău, Călăraşi, Dâmboviţa, Dolj, Galaţi, Giurgiu, Ialomiţa, Olt, Prahova şi Teleorman. "

Ceee?sad In Pitesti se face, deci? nUUUUUU

| Marii a răspuns:

Sunt din jud constanta, stau intr-un oras de langa, iar daca continua vremea asta, s-ar putea ca transportul in comun sa nu circule, dar daca merge, ma duc. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merg stai sa-mi eu papucii