| MissD a întrebat:

Maine mergeti la scoala?

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu merg la scoala pentru ca am absolvit. Lucky me.

| AvalohAlyn a răspuns:

Da.Initial ne-a zis ca nu se fac ore...nici maine nici poimaine, dar acum ramane doar poimaine...si maine am o zi grea. Dar sper sa iasa totul bine.

| arysa a răspuns:

Nu mai merg la scoala pana miercurea viitoare, poate doar asa sa trec prin fata ei(din cauza gripei porcine:-s)

| Raiden a răspuns:

Nu draga Diana.Pana Miercuri nu.\:d/

| babyangel a răspuns:

Maine merg, dar nu merg vineri, luni si marti.big grin

| Ana_6509 a răspuns:

Nu, pana miercuri nu mai merg.happy

| I.Love.Football a răspuns:

Am terminat'o cu scoala...asta e parte buna. Partea proasta e ca maine am cursuri de la 7:30. laughing
@alle : Tu lipsesti doar daca e sarbatoare?hee hee

| mary_4765 a răspuns:

Dap...
dar nu as fi vrut sa fie asa
pentru ca am proba de evaluare
>D>D

| Paris a răspuns:

Da, din nefericire

| Pinkyx a răspuns:

NUbig grin Pana miercuri

| roxyema a răspuns:

Da...pentru ca am teza la romanacrying

| deejayra a răspuns:

Da, nu ma deranjeaza sa imi misc fundul pana la scoala, mai fac miscare si poate se mai prinde si ceva de capul meu pe la cursuri.Ma intalnesc si cu colegii, facem nebunii in pauze.Mai bine decat sa stau acasa si sa pun intrebari pe TPU :"Ce as putea sa fac pentru ca m-am plictisit".

| alle_1861 a răspuns:

Da, de ce sa nu merg? E vreo sarbatoare ceva?

| broscutsaaa a răspuns:

NUUUUU! :X

Am o mini-vacantaa :X

De cand o asteptamhee hee

Noi acum vreo. saptamana doua laughing am avut lucrari si ascultari in fiecare zi la aproape fiecare ora, si surpriza. ne-a chemat si sambata pentru a recupera ziua de greva in care am stat acasa. laughing)

Am facut cu totii o fata d`aia. de "lenes" laughing. dar pana la urma am mers.

Zilele astea sunt perfecte pentru mine.:X

Mai ales ca miercuri cand ma duc la scoala. am teza la geografie. iar alti colegi de`ai mei la istorie. tongue

| 4LeafCloves a răspuns:

Da cum sa nu, doar se invata... ne asculta la biologie, de cateva saptamani se chinuie sa ne puna notehee hee

| Gise a răspuns:

Da mergsad ar fi trebuit sa stam acasa si maine si poimaine... dar din pacate trebuie sa mergem, avem liber luni si marti happy si o saptamana in + la vacanta de iarna

| eu_8583 a răspuns:

Nu. vreau sa stau acasa pe mess