| Paulicass a întrebat:

Salut care mergeti maine la scoala? fundita

Răspuns Câştigător
| CJ23MDL a răspuns:

Eu, tu mergi? funda bring it on

5 răspunsuri:
| ganton a răspuns:

Io nu merg.

| ganton a răspuns:

Nu merg. ca ma duc pe santier in locu' lu Tutu Adrian rolling on the floor.

| ganton a răspuns:

Suntem deja platiti ca venim la scoala (alocatie) tampito. Mai mult de unde vrei? Daca ne-ar creste alocatia ar inseamna sa creasca si preturile.

| davidwarner a răspuns:

Din pacate, da! Vacanta a fost foarte mica... de maine o iau de la capat. Tu mergi?
Hai ne aliem sa nu mai mergem, facem greva! Pana nu suntem platiti pentru a veni la scoala, nu ne mai prezentam! Va bagati?:->

| DjMix a răspuns:

Eu stiu ca se merge;]