| stefana_9572 a întrebat:

Merita sa suferi pentru un baiat?

Răspuns Câştigător
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Nu.E o prostie pentru ca pur si simplu nu merita si punct.Baietii nu merita sa suferi pentru ei.
Desi cred ca e o prostie nu incetez sa o fac x_X. Damn!

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Of, iar raspund toate divele.

| Esperança a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate asa ca daca el nu te vrea tu de ce il vrei? Intr-o relatie e nevoie de 2!

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Normal ca toata lumea spune NU. este logic ca nu merita. sunt doar niste prosti [ pers de fata se exclud blushing ]. pur si simplu.nu poti sa nu suferi.cand te desparti.mai ales cand l ai iubit cu adevarat.si daca mai dai peste unu care nici nu il pasa.e si mai rau si mai stupid.deci.tine minte.nu merita sa suferi dupa nimeni!

| Babyy_3377 a răspuns:

Dormi

| CandyES a răspuns:

Nu chiar deloc happy baieti cum vin asa si pleaca eu simt asta de la inceputul unei relatihee hee. Exsista si cazuri in care te inseli si atunci daca te iubeste cu adevarat da, insa orice as zice eu acum sigur o sa suferi dupa un baiat pentru ca pui suflet si cand vezi ca totu se dezbina simti o sageata care te-a lovit acolo unde te doare mai tare.