| anonim_4396 a întrebat:

Mai merita sa suferi dupa un baiat care nici nu iti da atentie? Uneori ma gandesc ca toti sunt la fel....Asa o fi?sad

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Sunt de părere că nu merită să suferi niciodată pentru nimeni. Persoanele care merită nu te vor face niciodată să suferi.
Pa-pa.

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Un mic sfat pentru tine, nu generaliza. Daca o femeie e de moravuri usoare,inseamna ca toate sunt la fel?
Nu,nu cred,asa sunt si cu barbati,sunt unii de care iti e scarba, dar sunt alti pentru care probabil ai face moarte de om.Cei drept, aceia nu ii vei gasi in un bar, tot undeva mai 'retras' depinde de barbat de felul omului, cum si fetele de treaba nu le vei gasi prin discoteci sa se rupa pe manelehappy

| thegatekeeper a răspuns:

Raspunsul e "nu" la ambele intrebari.

| Memecy a răspuns:

Si prin inductie ce deducem? ca... hai nu mai zic happy stii deja ce veau sa spun da?
eu cred ca este o problema de comunicare la mijloc.

| Dariusuu a răspuns:

Niciodată să nu lupți pentru cineva care nu-ți dă nici un motiv!
Nu are sens.

| Maxim96 a răspuns:

Nu merita sa suferi pentru o persoana care nu-ti acorda nici o atentie.

| puisor98 a răspuns:

Nuu...nu sunt toti la fel straight face desi asa credeam si eu happy sunt diferiti,au un fel de a glumi, un fel de a rade, un fel de a iubi. depinde de fata de langa ei. si nu, nu merita. sau, depinde de povestea care este sau a fost la mijloc! :*