| Mdll966 a întrebat:

Meseria de stewardesa.Ce parere aveti? Ce cursuri sau facultate trebuie sa urmez?

5 răspunsuri:
| LukaVocaloid a răspuns:

E o meserie frumoasa adica poti sa calatoresti in toata lumea pacat ca intervalul de cand ajungi in respectiva tara si pana pleci este doar de o ora dar e destul timp sa-ti iei cateva suveniruri daca vrei sa te faci stewardesa trebuie sa vorbesti fluent engleza si inca una sau 2 limbi iar riscurile nu sunt asa mari detronari de avioane nu cred ca se vor intampla iar sa se prubuseasca sunt decat 3% chiar si atat e ceva prea mult

| Ando1dul a răspuns:

E o meserie in care se castiga bine si nu sunt riscuri asa mari cum zic altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Riscanta.

| razvi177 a răspuns:

Pai trebuie sa termini turismubatting eyelashes si ii o meserie frumoasabatting eyelashes bafta

| Alexiaboo a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu.