| stilo a întrebat:

Mi-a fost acceptata cererea de transfer la alt liceu si saptamana viitoare dau diferente la latina muzica desen.Trebuie sa aduc ceva la desen si muzica sau imi dau ei ce am nevoie

Răspuns Câştigător
| reeliixxxx a răspuns:

Salut!
te sfătuiesc sa-ti iei lucrurile de care ai putea avea nevoie, in caz de orice, eu când am dat diferențele, am venit cu 2-3 pixuri dupa mine si mi-a fost de folos. Btw, obligatoriu sa ai buletinul la tine.
Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Îți dau ei tot ce ai nevoie, după cum ai văzut cel mai probabil!
Bafta in noul an scolar!