| iflirius a întrebat:

Mi-a fost restrictionat accesul pe un site. As vrea mult sa pot accesa din nou site-ul, ce sa fac? Stiti metode de a putea sa intru din nou, sa primesc accesul inapoi fara ajutorul vreunui administrator al site-ukui?

Multumesc, am mare nevoie.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Fie iti faci alt cont daca accesul sa restrictionat pe respectvul cont fie folosesti un proxy sa ai alt ip daca accesul a fost restrictionat la nivel de ip

| SasNetRomania a răspuns:

Instalezi mozila daca nu il ai deja, mergi la setari, network, setezi ipurile proxy de pe hidemyass.com
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com