| renatahancis a întrebat:

Mi-a intarziat menstruatia o saptamana... ce poate insemna asta?

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

O simplă dereglare, o răceală netratată, chisturi ovariene, etc., sau o sarcină, în cazul în care ai avut contact sexual neprotejat.
Mergi la medicul ginecolog ca să afli despre ce este vorba, noi nu putem ști cu exactitate.
Baftă!

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Pai poate fi vorba de o dereglare hormonala.sau poate ai racit.
Daca nu mai esti virgina si ai facut sex neprotejat poate fi vorba si de o sarcina.