| cretuvasile a întrebat:

Mi-a luat maica-mea un telefon, ea momentan e in Italia si imi va trimite telefonul peste cateva saptamani.Sunt curios ce model e... mi-a spus doar ca e samsung touch-screen, are tastatura qwerty culisanta, adica e pe sine pe >lateral.intelegeti? funda la cel care imi spune ce model ar putea fi. pup

Răspuns Câştigător
| Catenstein a răspuns:

Bunawave
Cred ca este modelul modelului Samsung Craftsau un Samsung B3410 Corby Plus...sunt fff multe modeleoh go on...
1.Samsung Craftsau
2.Samsung B3410 Corby Plus
3.Samsung Reality
4.Samsung Smiley
5.Gravity T
6.Android
7.Samsung Mondi
8.Samsung epic 4g
Sper ca te-am ajutatbig grin...
fundita?smugraised eyebrowsbig grin

2 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Samsung epic 4g!