| Denianonim a întrebat:

Este adevărat că dacă iei spirulină în perioada adolescenţei te vei dezvolta mai repede? Vor crește sânii măcar puţin de la spirulină?

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Hormoni de crestere. De la spirulina nu!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Vrei sa preiei poza Vacutei Milka, de pe ambalajul de ciocolata?winking laughing tongue

| RobertMoon a răspuns:

Daca vrei să îți crească sânii caută pe net medicamente care conțin estrogen sau care stimulează acest hormon, precum și alimente. Acest hormon se ocupă de ceea ce te interesează, și nu numai.winking

| nimenisinimik a răspuns:

Da unde te grabesti?

| Denianonim explică (pentru nimenisinimik):

Nicăieri, doar mă informez