| misspinky a întrebat:

Mi-a venit de curind o idee...as dori sa scriu o carte doresc sa stiu cam ce fel de romane va plac/

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Dupe cum vezi, acum sunt in voga cartile adolescentine sau cele fantastice(vampiri, varcolaci, etc). Oricum, cel mai mult conteaza, nu subiectul, ci cartea in sine. bafta!

2 răspunsuri:
| TotEuBaiiIsBack a răspuns:

Lasa'te de meserie! fara vrajeala! ok,deci tu vrei sa scrii o carte? pai nu ai aflat pana acum ca in mijlocul cuvantului se foloseste,, a'' si nu,, i''? si cu semnele de punctuatie cum ramane?

| Shameless a răspuns:

Daca nu sti despre ce vrei sa scrii, atunci de unde vei sti sa scrii o carte?

@ Amy, sa inteleg ca nu conteaza ce este scris in carte decat ambalajul ei si coperta