| ale_4786 a întrebat:

Mi-ai putea spune si mie avantajele si dezavantajele sportului in general sau al unui anumit sport? Pentru ca am de facut o compunere la engleza si n-am nici o idee. Multumesc :*.

1 răspuns:
| DianaAndra1 a răspuns:

Pai ale. nu exista un dezavantaj al oricarui sport.(ok, in afara de oboseala in urmatoarele minute dupa efectuarea sportului. dar asta e ok. si ceva normalwinking ) Avantaje : iti dezvolti corpul, iti mentii sanatatea, iti ocupi timpul liber-in care poate te plictisesti-, iti completezi CV-ul daca iei ceva locuri bune. Nu mai stiu happy. Spor la compunere!