| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am activat cronologia pe facebook cum o pot dezactiva?
e dragut k aspect dar imi era mai simplu inainte sincer si mi-am facut doar sa vad cum e dar nu stiam k nu s-ar putea dezactiva stie careva cum? sau de ce?:d

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

FACEBOOK - Cum dezactivezi TIMELINE vezi aici - http://youtu.be/oediDnLzC24

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

Cum adica ''sau de ce''? Tu esti cea care vrea sa o stearga... ea se sterge automat dupa o saptaman cat timp e gratis, dupa trebuie sa paltesti daca vrei sa continui sa o mai folosesti...

| Felyna a răspuns (pentru DauRaspunsuriBunePeTPU):

Bhai frate eu o am de mai mult de o saptamana si tot nu dispare

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns (pentru Felyna):

Si ce vina am eu rolling on the floor

| nataliaduchess a răspuns:

Aici e raspunsul:
Iata ca este posibil!
Intra pe Timelineremove, si selecteaza browserul pe care il utilizezi. Se va descarca o extensie pe care va trebui s-o instalezi.
Extensia instalata va aparea in partea de sus a browserului. Dand click pe aceasta, poti dezactiva sau reactiva timeline.

Sper sa reusesti!
Funda?
http://www.timelineremove.com/