| AliQua a întrebat:

Mi-am bagat net pe telefon ..la Orange si sun la 415 si nu-mi apare niciun mb nimic, doar minutele ca de obicei.Am primit un mesaj in care scria ca optiunea de net a fost activata.Problema e ca desi nu imi apar mb, am intrat pe net. E posibil sa fi facut cost suplimentar? Cand imi vor aparea mb?

2 răspunsuri:
| yon3l a răspuns:

Paim poate ai internet nelimitat si de asta nu iti mai arata mb pentru ca sunt infiniti timp de o luna o saptamana 2 pe cat timp tiai activat tu netul.

| optzeci a răspuns:

Avand in vedere ca spui ca ai sunat la 415, banuiesc ca esti pe abonament.

In acest caz dupa 48 de ore sau chiar mai mult iti va aparea traficul la 415.