| AdrianaB1 a întrebat:

Mi-am comandat de pe internet un pistol de unică folosință pentru găuri in ureche, și acum îmi doresc enorm să încerc, totodată pachetul conține și un șervețel pentru a dezinfecta, dar nu știu cum se folosește.
Pistolul l-am luat de pe joom, ce-mi recomandati?

2 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Speli bine pavilonul urechii, dezinfectezi cu servetelul si folosesti pistolul. Sper ca in lobul urechi vrei sa faci gaura.

| AdrianaB1 explică (pentru gogu220):

Da, doar că am deja găuri în lobul urechii, îmi doresc să-mi pun încă unul puțin mai sus.