| anonimA96 a întrebat:

Mi-am cumparat din revista lady's crema coloranta capital color cream pe nuanta blond platinat. vroiam sa imi fac doar suvite, insa au iesit roscate thinking odata m-am mai decolorat si tot roscat mi-a iesit mentionez ca parul meu este castaniu si intrebarea mea este daca cumva aceasta creme coloranta este definitiva:-s adica e ca si decolorantul?

1 răspuns:
| consilierindragoste a răspuns:

Acum te intreb eu pe tine. oare sau transformat saloanele de coafura din real in virtual? de se pun asemenea intrebarii? mai sa fie dar mergeti la coafor nu pe net ci la modul real fiecare cu meseria lui nu? daca te iei dupa toti la urma ajungi cheala. crezi ca o sa arati bine?