| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat ieri un baton corector de la avon, voi ati folosit acest baton? ce pareri aveti despre el? eu am si cateva cosuri sa zic asa...si nu prea stiu daca este bun.Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Anda_5509 a răspuns:

Nu este wow, dar este bunicel.Acum depinde si de piele, daca suporta sau nu.La unele fete le au aparut mai multe cosuri, la altele se vedea diferenta in bine.
In schimb trebuie sa l folosesti corect:sa nu te culci machiata, sa te speli inainte de culcare pe fata, sa te dai cu o lotiune astrigenta de curatare, sa nu folosesti farduri de proasta calitate, sa nu ti pui mainile pe fata. s. m. d

Trebuie sa ai grija de pielea ta.

4 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Da ala de la clearskin, e foarte bun, chiar merita :X...iti mai recomand lotiunea tonica pentru punctele negre.

pupici:*

| never2say4never a răspuns:

Am luat unul mai demult si a fost foarte bun, dar cred ca depinde de tipul de ten (eu una am tenul uscat).

| Muffins a răspuns:

Mie sincer nu-mi place...are o culoare galbuie pe fata. cred ca depinde si de culoarea tenului.
P. S. nu scapi de cosuri cu ajutorul lui

| malinutza a răspuns:

Da este foarte bun, folosesc tot timpul, deoarece am si eu cateva cosuri.big grin Sper sa-ti placa.