| Raffaellaqp a întrebat:

Mi am cumparat un baton corector de la AVON numit clearskin si as vrea sa imi spuneti pentru ce e mai exact? pentru pete si cosuri? si cand ma dau cu el. inainte sa ies afara? si este ca un fel de fond de ten? multumesc pentru raspuns dau funda.

Răspuns Câştigător
| MeRiLoXx a răspuns:

Bunã. Îl am şi eu. Este perfect. Mã dau cu el doar seara si nu- l aplic pe toatã faţa, ci doar pe coş. Mai exact, el usucã pielea şi cel puţin la mine, pânã dimineaţa, coşul respectiv dispare.Au fost dãţi în care am avut câte un coş foarte mare aşa cã l-am folosit şi când am ieşit în oraş. Nu e nici o problemã.

1 răspuns:
| Elly94sweet a răspuns:

Buna. este foarte bun. te demachiezi te stergi pe fata ...sa ai fata curata si te dai cu el. da este ca un fel de fond de ten.