| anonima000000 a întrebat:

Mi-am cumparat in vacanta de vara blugi care acum imi sunt mari si nu am apucat sa ii imbrac. Am foarte multe perechi de blugi care imi sunt prea mici, prea mari sad. Am si pantaloni negri
si as vrea sa ii vand e cam ciudat sa-mi vand lucrurile, dar oricum imi ocupa sifonerul degeba daca nu ii imbrac macar sa-mi scot si eu ceva pe ei. Am mai multe porcari haine noi pantaloni scurti. tricouri. cizme. Cizme pe care mi le-a luat tata din Leonardo si sunt dragute, dar nu ma vad incaltata cu ele. Cine vrea si este interesata ii trimit msj. cu id-ul meu si vb acolo ii arat poze facute de mine cu hainele si daca vreti ceva le trimit prin postawinking. Ii dau si nr meu de telefon sa nu zica ca cine stie ce trimit in loc de ce trebuiewinking. PS. dau si funda :*

2 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Pe okazi ii poti vinde. Acolo ai sanse mari.Pa

| anonima000000 explică (pentru Pufoshenia):

Stiu. dar m-am chinuit si nu pot sa-mi fac cont straight face