| Adinutza_7662 a întrebat:

Mi-am cumparat o rochie de la h&m si am aruncat bonul ca era buna de mine ...am spalat-o si s-a facut mai mare... as putea sa o schimb fara bon si fara eticheta?

Răspuns Câştigător
| Lavy a răspuns:

Nu! eram la casa sa platesc o bluza si... a intrebat o doamna daca se poate schimba o haina fara bon! si a zis ca nu se poaate! si mai ales daca ai spalat-o si nu mai are eticheta in niciun caz!

2 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Imposibil

| UPT a răspuns:

Nu poti. Atat timp cat nu poti dovedi ca ai luat-o de la ei, nu ii poti face nimic. decat sa astepti sa mai cresti putin.