| Ioannaaa a întrebat:

Mi-am cumparat un paltonas la 300 milioane. De revelion am vrut sa ma imbrac cu el asa ca am rupt eticheta. Mi-am dat seama ca este un pic micut pentru mine, pot sa il schimb la magazin cu altul mai maricel? Am si bonul si eticheta!

10 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

300 de milioane un palton? Dar din ce era din aur? Sau ai cîstigat la loto? Să m ai zică cineva că romini nu au bani. Auzi mă 300 de bulioane un palton, dar nu te a văzut careva cînd ai scos teșcălăul de bani, cu ce i ai dus cu masina politiei?

| αntoniα a răspuns (pentru BRG):

Un palton de firma ffff frumos poate costa chiar si mai mult de 300 lei!

| BRG a răspuns:

Păi 300 lei da înteleg, dar 300 de milioane?

| Ioannaaa explică (pentru BRG):

Scuze am gresit! Era 300 lei... ma gandeam la cei noi.si la cei vechi.si i.am amestecatblushing

| blackcat99 a răspuns:

Daca mai ai eticheta si bonul e posibil sa til schimbe. si vezi data viitoare sa probezi ce cumperi

| Tops a răspuns:

Daca mai ai bonul acela

| Ioannaaa explică (pentru Tops):

Il am... sper sa se poate...pentru ca costa prea mult si e pacat!

| Andreea19Alina a răspuns:

Da poti doar daca are o marime mai mica, daca nu poti sa iti iei alte produse din banii paltonului!

| calinut1 a răspuns:

Daca ai bonul probabil ti-l schimba. Cel mai bine mergi sa vezi la magazinu respectiv cand e aceeasi persoana care ti la vandut

| Ioannaaa explică:

Vanzatoarea poate refuza sa mi.l schimbe?