| android12 a întrebat:

Mi-am cumparat un pc cu procesor Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3. 40GHz x 8 ‎(3. 40Ghz), 12 gb ram hdd de un TB si placa video NVIDIA GeForce GT 530 de 2 gb.ce parere aveti? e bun de ceva? merge orice joc pe el?

8 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Salut! Mai întrebi? :). Sigur că vor rula o mulțime de jocuri pe el, mai ales dacă memoria RAM este de tip DDR3 sau DDR2. Orice joc îl poți testa pe http://www.systemrequirementslab.com/cyri însă nu prea cred că e nevoie. Jocurile le iei de pe h 3 3 t. com sau iso.hunt.com. Succes!

| android12 explică (pentru DDCC):

Ram e ddr3

| DDCC a răspuns (pentru android12):

Atunci e excelent!winking

| android12 explică (pentru DDCC):

Spune-mi si mie niste jocuri care crezi tu ca sunt faine ca sa le joc si eu fami o lista cu cele mai bune astept raspuns

| DDCC a răspuns (pentru android12):

Seria GTA îm special SA și GTA IV
Seria Devil May Cry
Seria Call of Duty
Seria Need for Speed
Diablo
Deux Ex
Seria Tom Clancy
Prototype 1&2
Borderlands 2
Hitman Absolution
The Elder Scrolls V Skyrim
World of Warcraft
Tekken Street Fights
Prince of Persia
Fallout 3
Dragon Age Origins
Mafia 1&2
Cam atâtea știu pe moment, vezi și http://www.pcgamer.com/2011/02/16/the-100-best-pc-games-of-all-time/.

| xanderblackx a răspuns:

Da, este foarte bun. nu pune problema daca este bun de ceva. dupa cum spune Alex_Dynamo_1996 este un adevarat gaming pc. numai bine

| AlexDynamo1996 a răspuns:

Nici nu se pune problema! cu un pc ca asta poti sa iti umpli hdd de jocuri si sa le deschizi pe toate si no sa iti faca figuri de loc

| 123124234 a răspuns:

Normal