| android12 a întrebat:

Mi-am cumparat un pc cu procesor Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3. 40GHz x 8 ‎(3. 40Ghz), 12 gb ram hdd de un TB si placa video NVIDIA GeForce GT 530 de 2 gb.ce parere aveti? e bun de ceva? merge pe el toate jocurile din 2012 si 2013? astept raspunsuri

7 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Vor merge si jocurile din 2020, mai mult ca sigur.Si cu toate detaliile la maxim.

| Trynda a răspuns:

Nu chiar pana in 2020. vreo 3 ani nu ai probleme cu el happy Desi frecventa de 3.40 nu e asa mare. Si eu am 3.30. Cred ca asta e ala i7 mai ieftin. E bun oricum.Te descurci cu el big grin

| android12 explică (pentru Trynda):

Tu cat ai dat pe pc tau cand l-ai cumparat?

| android12 explică (pentru android12):

Cate nuclee are procesoru meu k eu nu ma prea pricep astept raspuns

| android12 explică (pentru Trynda):

Cate nuclee are procesorul meu?

| Trynda a răspuns (pentru android12):

Eu am dat 35 milioane. AMD fx8 are 8 nuclee. Si i5-ul ala cred ca 4

| android12 explică (pentru Trynda):

Da e i7 nu i5 al meu