| Dyony01 a întrebat:

Mi-am depilat mustata cu crema de la farmec... nu m-am iritat, iese perfect dar ce ma framanta este ca va creste din ce in ce mai mare si mai neagra, e adv?

3 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Ia da cu putina apa la radacina firului de par, sa vezi ce boscheti frumosi o sa creasca.

| Mysteriouss a răspuns:

Buna! Uite depinde de organismul tau, si te sfatuiesc sa nu te dai cu bicul nicaieri daca te vei da va creste mai mare si mai grosa mai negru ca si cum ai avea barba unui barbat in locul respectiv

| Dyony01 explică:

Da nu am dat cu bigu ci cu crema deplilatoare happy